656526-2024 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud Stichting Markland College
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud Stichting Markland College
Beschrijving: Voor Stichting Markland College is deze Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud in de markt gezet. De opdracht bestaat uit schoonmaakonderhoud en glasbewassing op afroep. De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen waarbij perceel 1 bestaat uit locatie Oudenbosch en Perceel uit locatie Zevenbergen. €1.100.0000
Interne identificatiecode: KQ/CK/2024/02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Oudenbosch
Beschrijving: Perceel 1 bestaat uit Stichting Markland College locatie Oudenbosch. betreft Schoonmaakonderhoud en glasbewassing op afroep. €690.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht heeft een initiële looptijd van 4 jaar en kan 4 keer met een periode van 12 maanden verlengd worden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zevenbergen
Beschrijving: Perceel 2 bestaat uit Stichting Markland College locatie Zevenbergen. betreft Schoonmaakonderhoud en glasbewassing op afroep. 348.000
Interne identificatiecode: 2