Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering, onderhoud en alarmopvolging medicijnkoelkasten en vervoer van vaccins
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39711130 Koelkasten
II.1.4.
Korte beschrijving
GGDrU is voornemens om een nieuwe raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van medicijnkoelkasten, onderhoud, alarmopvolging en het vervoer van vaccins om de continuïteit van de dienstverlening en daarmee de kwaliteit van vaccins te kunnen (blijven) waarborgen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval), 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties, 42131130 Temperatuurregelaars, 38931000 Temperatuur/vochtigheidstestapparaten, 35121700 Alarmsystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De verwachting is dat geraamde opdracht ongeveer €300.000 incl. btw (€243.000 excl. btw) per jaar bedraagt. Dit kan echter ook hoger of lager uitvallen. De ontwikkelingen in de gezondheidszorg en COVID-19 zijn dusdanig onzeker dat op dit moment geen specifieke raming kan worden afgegeven.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 24
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden tweemaal te verlengen voor een duur van maximaal één (1) jaar per verlenging.