656705-2025 - Resultaat
Nederland – Elektrotechnische installatiewerken – 9479598 | Raamovereenkomst snellaadstations, laadpalen en beheer (Landelijk)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 9479598 | Raamovereenkomst snellaadstations, laadpalen en beheer (Landelijk)
Beschrijving: Samenvattend betreft de opdracht alle werkzaamheden die nodig zijn voor de plaatsing en installatie van (snel)laders inclusief het beheer & onderhoud van de (snel)laders Geschatte omvang raamovereenkomst De geschatte omvang van de raamovereenkomst per perceel uitgedrukt in euro’s bedraagt circa € 8.000.000,00 per perceel. Maximale omvang raamovereenkomst De maximale omvang van de raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s is vastgesteld op € 16.000.000,00 per perceel. Deze maximale omvang geldt voor de looptijd van de raamovereenkomst inclusief eventuele verlengingen. Bij het vaststellen van de geschatte en maximale omvang van de raamovereenkomst zijn aannames gedaan ten aanzien van de behoeftestelling. De daadwerkelijke behoeftestelling is afhankelijk van toekomstige ontwikkelingen en het beschikbaar te stellen budget hiervoor. Zo kan het voorkomen dat de omvang van de raamovereenkomst nihil bedraagt of aanzienlijk meer dan geschat. Om mogelijke toekomstige ontwikkelingen te ondervangen, is de vastgestelde maximale omvang van de raamovereenkomst hoger dan de geschatte omvang. Behoudens beëindiging van de raamovereenkomst bij overschrijding van de maximale omvang, kunnen ondernemers op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de geschatte of maximale omvang.
Interne identificatiecode: 9479598
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Aanvullende classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Regio Zuid-West (Zeeland en Zuid-Holland)
Beschrijving: Deze aanbesteding is opgesplitst in drie geografische percelen; (Perceel 1. (Zuidwest), Perceel 2. (Noord + Noordwest), Perceel 3. (Oost + Zuid) Het Rijksvastgoedbedrijf heeft voor deze indeling gekozen om een goede balans te waarborgen. Enerzijds wordt voorkomen dat de opdracht onnodig groot wordt, en anderzijds wordt ervoor gezorgd dat de percelen niet te klein zijn, om mogelijke coördinatieproblemen door een te groot aantal verschillende contractanten te vermijden. Daarnaast zorgt de indeling in drie geografische percelen ervoor dat de reisafstanden voor de verschillende aannemers beheersbaar blijven.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kent een optie tot verlenging van twee (2) maal twee (2) jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Regio Noord en Noord-West (Overijssel, Drenthe, Groningen, Friesland, Noord-Holland en Utrecht)
Beschrijving: Het Rijksvastgoedbedrijf heeft voor deze indeling gekozen om een goede balans te waarborgen. Enerzijds wordt voorkomen dat de opdracht onnodig groot wordt, en anderzijds wordt ervoor gezorgd dat de percelen niet te klein zijn, om mogelijke coördinatieproblemen door een te groot aantal verschillende contractanten te vermijden. Daarnaast zorgt de indeling in drie geografische percelen ervoor dat de reisafstanden voor de verschillende aannemers beheersbaar blijven.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Regio Oost en Zuid (Flevoland, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg)
Interne identificatiecode: 3