656800-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor het organiseren van evenementen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZK - EA Kandidatenprogramma
Referentienummer: 201865002.001.082
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft een Dienstverleningsovereenkomst afgesloten met één dienstverlener op het gebied van het Kandidatenprogramma (KP) DGABD.
DGABD is een onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties en is opdrachtgever van deze aanbesteding. De Overeenkomst is ingegaan op 16 oktober 2023.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
80521000 Diensten voor opleidingsprogramma
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het Kandidatenprogramma (KP) is een Rijksbreed, veelzijdig en verdiepend leiderschapsontwikkelingsprogramma van DGABD. Het KP ontwikkelt het leiderschap van talentvolle managers richting directeursniveau. Actuele opgaven van de overheid staan centraal. We reflecteren op deze opgaven én we experimenteren met oplossingen in de praktijk. Zowel de collectieve als individuele onderdelen dragen hier aan bij.
De Opdrachtnemer kan het KP organiseren en ondersteunen terwijl de KP coördinatoren van DGABD het inhoudelijke ontwerp verzorgt. We denken hierbij bijvoorbeeld aan evenementen- of congresbureaus. De reden hiervoor is dat de inhoud van het KP stevig staat en dat hele grote veranderingen niet wenselijk zijn. Ook is het zo dat het KP steeds maatschappelijker is geworden en de onderwerpen zeer nauw verbonden zijn aan de opgaves van de overheid. Om die reden hebben wij besloten het ontwerp voor onze rekening te nemen en dit onderdeel niet bij een externe inhoudelijke marktpartij te leggen. Dit betekent echter niet dat de bijdrage van de opdrachtnemer straks alleen uitvoerend is. De Opdrachtnemer moet goed kunnen plannen en organiseren, maar ook kunnen verrassen, helder kunnen communiceren, creatief zijn en mee kunnen denken over het concept, stevig kunnen onderhandelen met sprekers, locatiemanagement doen en een scherpe sparringpartner voor ons zijn. Het is dus niet de bedoeling dat we anderhalf jaar in conferentieoorden op de Veluwe zitten.