2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie online wervingsdiensten (LinkedIn)
Beschrijving: Deze aankondiging betreft het voornemen van het Kadaster tot het aangaan van een overeenkomst met LinkedIn. 1 pakket voor 1 jaar met optie tot verlenging van 2x 1 jaar
Interne identificatiecode: A25-104180
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Online wervingsdiensten
Beschrijving: Deze aankondiging betreft het voornemen van het Kadaster tot het aangaan van een overeenkomst met LinkedIn. 1 pakket
Interne identificatiecode: 1