657005-2024 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Vrijwillige transparantie vooraf: Versity - hierärchische archivering software
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf: Versity - hierärchische archivering software
Beschrijving: Levering van Versity hiërarchische archiveringssoftware inclusief onderhoud en support Opslagcapaciteit voor totaal 300 PB (170PB basis met de mogelijkheid dit uit te breiden met 130PB) voor hiërarchische archiveringssoftware.
Interne identificatiecode: SURF-VERS1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48600000 Database- en besturingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering van Versity hiërarchische archiveringssoftware
Beschrijving: Levering van Versity hiërarchische archiveringssoftware inclusief onderhoud en support. Opslagcapaciteit van 300 PB (170 PB met de mogelijkheid dit uit te breiden met 130 PB)
Interne identificatiecode: 1