657064-2024 - Mededinging
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – AZO-Catering 2024 v2
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AZO-Catering 2024 v2
Beschrijving: Levering van warme maaltijden en broodjes
Interne identificatiecode: AZO-Catering 2024 v2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AZO-Catering 2024 v2 - 1
Beschrijving: Levering van warme maaltijden en broodjes bij zorginstellingen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AZO-Catering 2024 v2 - 2
Beschrijving: Levering van warme maaltijden en broodjes bij onderwijs en overheden
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: AZO-Catering 2024 v2 - 3
Beschrijving: Levering van warme maaltijden met voorbereide maaltijden via smartcooking/regeneratiekeuken
Interne identificatiecode: 3