657619-2023 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: De Opdracht voor beveiligingsdiensten maakt onderdeel uit van het totale beveiligingsconcept van Havenbedrijf Moerdijk. De scope en verantwoordelijkheden zijn: - Het bemensen, bewust sturen van en inhoudelijk richting geven aan de centralist in het Havenbedrijf Moerdijk Control Center en als onderdeel van het totale beveiligingsconcept en daarmee bewerkstelligen van excellente veiligheid; - Het werkgeverschap, operationeel aansturen en de P-verantwoordelijkheid van de centralist en suvreillanten; - Het inrichten en borgen van adequaat accountmanagement met een Single Point of Contact, waaronder: het op basis van ervaring en expertise proactief leveren van input, kansen en verbetermogelijkheden aan Havenbedrijf Moerdijk voor de continue doorontwikkeling van het beveiligingsconcept van Havenbedrijf Moerdijk en het organiseren en borgen van het adequaat rapporteren aan Havenbedrijf Moerdijk over de dienstverlening. De jaarlijkse gemiddelde opdrachtwaarde voor beveiligingsdiensten wordt geschat op € 1,1 miljoen per jaar. Hierin is rekening gehouden met de nader af te stemmen uitbreiding van Logistiek Park Moerdijk (raming gaat uit van verdubbeling surveillancedienst) als onderdeel van de surveillance. Voor een contractperiode van acht jaar maakt dit de opdrachtwaarde maximaal € 8,8 miljoen voor de totale opdracht van beveiligingsdiensten.
Interne identificatiecode: TN 431417
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Havenbedrijf Moerdijk volgt een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning wordt gehanteerd: de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie omschrijving opdracht. EUR 8,8 miljoen. Zie voor een toelichting het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1