See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Harderwijk Directeur Mens & Maatschappij a.i.
Beschrijving: Directeur Mens & Maatschappij a.i. Ondertitel Geef richting aan het domein Mens & Maatschappij: ben jij de krachtige verbinder met de visie die Harderwijk nodig heeft? In verband met het vertrek van een van onze directeuren zijn wij, tot de vacature vast is ingevuld, op zoek naar een interim directeur Mens en Maatschappij voor ca. 24 uur per week. Hier ga je werken Je vormt, samen met de algemeen directeur/gemeentesecretaris en de directeur Stad & Omgeving, de directie van de gemeente Harderwijk. Samen met de directiesecretaris en concerncontroller vormen jullie het directieteam; een ambitieus team met oog voor maatschappelijk belang en integraal werken. Jouw domein bestaat uit 6 teams. Dit zijn de teams Samenleving, Bestuur & Organisatie, Stadstoezicht, Sport & Accommodaties, Klant Contact Centrum en Vergunningen, Informatievoorziening en Beheer. De gemeente Harderwijk heeft ambitieuze opgaven, op het gebied van het sociaal domein, veiligheid, sporten en bewegen, woningbouw en leefbare wijken. Dit alles kunt u terugvinden in het coalitieakkoord 2026-2030 ‘Meedoen en doorpakken’. In de Netwerkdirectie werk je samen met de twee gemeentelijke directies van Ermelo en Zeewolde en de directie van onze gemeenschappelijke regeling Meerinzicht. Hier wordt de gezamenlijke koers afgestemd die bijdraagt aan de ontwikkeling van de organisaties gericht op de dienstverlening aan onze inwoners, ondernemers en maatschappelijke partners. Hierin weet je de Harderwijkse belangen te plaatsen binnen het regionale perspectief, en omgekeerd. Je bent een pure verbinder in deze regionale context. Dit ga je doen Als directeur domein Mens & Maatschappij stuur je integraal het gehele domein aan en ben je een strategische partner voor het bestuur. Je verbindt beleid, uitvoering en beheer om de ambities van onze gemeente waar te maken. Je geeft inspirerend leiding aan de teamleiders van het domein en stimuleert de professionele ontwikkeling van de teamleiders en daarmee hun medewerkers. Je vertaalt maatschappelijke en politieke ontwikkelingen naar concrete gemeentelijke opgaven en agendeert deze bij het directieteam. Je treedt op als ambtelijk opdrachtgever van diverse regionale samenwerkingsverbanden en bent een kritische en constructieve gesprekspartner voor het college van B&W. Je fungeert als verbindende schakel tussen de organisatie en het bestuur, waarbij je fungeert als klankbord en hitteschild. Je bent een aanjager van integraal en 'domeinontkennend werken'en stimuleert de verbinding tussen het fysieke en sociale domein om integrale oplossingen voor inwoners te realiseren. Je bent verantwoordelijk voor en geeft sturing aan de processen en financiën binnen het domein Mens & Maatschappij. Jouw talenten Naast dat je jezelf herkent in onze waarden Open, Ontspannen en Ondernemend, ben je een daadkrachtige directeur die bestuurlijke opdrachten goed wegzet. Een toegankelijke leider die met een gezonde dosis humor en relativeringsvermogen rust brengt in een dynamische omgeving. Jouw authentieke houding en oprechte interesse in mensen maken je tot een natuurlijk verbinder binnen en buiten de organisatie. Juist die eigenschappen maken jou tot een goede directeur domein Mens & Maatschappij, zeker in combinatie met: Een WO werk- en denkniveau met een brede blik op maatschappelijke vraagstukken. Enige jaren leidinggevende ervaring op directieniveau binnen een complexe politiek-bestuurlijke omgeving. Aantoonbare affiniteit met werkvelden zoals dienstverlening, sport, handhaving en samenleving. Strategisch en inspirerend vermogen om Harderwijkse belangen effectief te behartigen in een regionaal netwerk, waarbij visie op samenwerken en bestuurlijke context een pre is. Kracht in samenwerking, waarbij je op alle niveaus kunt schakelen tussen interne teams en externe partners. Ervaring in veranderopgaven (digitalisering,regionale samenwerkingen, veranderende arbeidsmarkt). NB: Je gaat werken voor een organisatie die een medewerkerstevredenheidsscore heeft van een 8,7 (2026).
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000