2. Procedure
Procedure
Titel: Tankautospuiten VRG
Beschrijving: Aanschaf Tankautospuiten VRG
Interne identificatiecode: Z/23/053239
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 34144212 Tankautospuiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000