2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud Steunpunten Provincie Zeeland
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud van de Steunpunten van Provincie Zeeland 992m2 te onderhouden vloeroppervlakte verdeeld over 16 locaties
Interne identificatiecode: 20230706PZSMC
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Steunpunten Provincie Zeeland
Beschrijving: Betreft 16 Steunpunten inclusief de Nautische Centrale en het Sluizencomplex te Veere 16 locaties
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie jaren