See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop en levering van inpakmateriaal voor dienst centrale sterilisatie
Beschrijving: Er wordt een raamovereenkomst afgesloten met 1 ondernemer (alle voorwaarden gekend). Hoewel gebaseerd op verbruiken van voorgaande jaren, zijn alle opgegeven hoeveelheden indicatief en binden het bestuur op geen enkele wijze.
Interne identificatiecode: 10/25/2023 4:02 PM 3PID415 2022/APO/032
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33198200 Papieren sterilisatiezakjes of -wikkels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Inpakmateriaal voor autoclaaf sterilisatie - laminaatrollen en laminaatzakjes
Beschrijving: Inpakmateriaal voor autoclaaf sterilisatie - laminaatrollen en laminaatzakjes
Interne identificatiecode: 2022/APO/032
Perceel: LOT-0002
Titel: Inpakmateriaal voor plasma sterilisatie - TYVEK-rollen of gelijkwaardig
Beschrijving: Inpakmateriaal voor plasma sterilisatie - TYVEK-rollen of gelijkwaardig
Perceel: LOT-0003
Titel: Dubbellagige inpakvellen 'one step' of gelijkwaardig - synthetisch materiaal (polypropyleen)
Beschrijving: Dubbellagige inpakvellen 'one step' of gelijkwaardig - synthetisch materiaal (polypropyleen)
Perceel: LOT-0004
Titel: Absorberende velden en trayliners
Beschrijving: Absorberende velden en trayliners