2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundig onderhoud en herstel procesgebouwen
Beschrijving: Met deze aanbesteding wil Enexis het bouwkundige onderhoud en herstel aan de procesgebouwen eenduidig contracteren. De situatie die dan ontstaat is beheersbaar en uitvoerbaar voor de opdrachtgever. Enexis wil, conform het beleid en wens, het (lokale) MKB tevens de mogelijkheid bieden om ook een gecontracteerde partij te kunnen zijn. Een en ander uiteraard met inachtneming van geldende wet- en regelgeving en het kunnen en mogen werken binnen een gevarenzone conform bepaalde certificeringen. Het onderhoud en herstel dat Enexis gaat aanbesteden bestaat hoofdzakelijk uit de volgende segmenten (deze opsomming is niet-limitatief): - diverse bouwkundige werkzaamheden (zoals vloeren, wanden, plafond, deuren, - hang- en sluitwerk, gevel e.d.); - uitvoeren van schilderwerkzaamheden; - uitvoeren van diverse dak werkzaamheden; - uitvoeren van terreinwerkzaamheden en werkzaamheden aan hekwerken; - opvolgen en uitvoeren van herstelwerkzaamheden na calamiteiten. Nader te bepalen
Interne identificatiecode: Enexis-20230227-RW
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Groningen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Drenthe
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Zwolle
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: Hengelo
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschrijving: Roosendaal
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschrijving: Tilburg
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschrijving: Den Bosch
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8
Beschrijving: Eindhoven
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9
Beschrijving: Venlo
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Titel: Perceel 10
Beschrijving: Maastricht
Interne identificatiecode: 10