657965-2023 - Mededinging
België – Audiovisuele materialen – Aankoop en installatie van AV-materialen voor kantoor- en eventruimten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en installatie van AV-materialen voor kantoor- en eventruimten
Beschrijving: Dit AV-dossier maakt deel uit van een bredere vernieuwingsoperatie die er zal voor zorgen dat Technopolis opnieuw kan gebruik maken van state-of-the-art technologie. In aanloop naar dit AV-dossier werd ook al gestart met het vernieuwen en future-proof maken van de ICT-Backbone. In de hele tentoonstellingsruimte en de event locaties, wordt de ICT-infrastructuur nagekeken en vernieuwd. Voor de uitrol van de nieuwe audiovisuele installaties zal er dus kunnen gebruik gemaakt worden van deze vernieuwde backbone.Technopolis wil op termijn beschikken over een degelijke, moderne en future-proof AV-installatie waarmee de basis ondersteuning voor evenementen en eigen producties kan verzorgd worden. Indien er extra materialen of installaties nodig zijn, dan zullen deze gehuurd worden, maar dan moeten ze ook flexibel kunnen geïntegreerd worden in de eigen installatie. Technopolis wil het gebruik van het audiovisuele materiaal volledig in eigen handen kunnen nemen. Daarom is een degelijke opleiding van de verantwoordelijken onontbeerlijk. De installateur en/of leverancier van de infrastructuur zal er zich ook toe moeten verbinden om alle nodige info over installatie en gebruik te verschaffen zodat de medewerkers zelfstandig met het materiaal aan de slag kunnen gaan.Daarnaast draagt Technopolis de principes van sustainable building en ecologie hoog in het vaandel. Dit is in dit dossier belangrijk omdat alle vernieuwingen ook in dit kader zullen bekeken worden. Het energieverbruik van de voorgestelde installatie is erg belangrijk. Zijn er meer ecologische alternatieven, wordt er gekeken naar de impact van de implementaties op het gebied van duurzaamheid en of defecten makkelijk hersteld kunnen worden.Het vervolg van dit document beschrijft hoe Technopolis de vernieuwing van de audiovisuele installaties ziet.
Interne identificatiecode: 10/25/2023 6:50 PM 3PID82 2023-TP-0022
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AV-Materialen voor eventruimten
Beschrijving: De aanbesteder wenst de av-materialen van haar evenementruimtes te moderniseren. Hiervoor dienen materialen aangeleverd te worden. De inschrijver staat in voor de levering en correcte installatie van deze materialen.
Interne identificatiecode: 2023-TP-0022
Perceel: LOT-0002
Titel: AV-materialen voor vergaderruimtes
Beschrijving: De aanbesteder wenst de av-materialen van haar vergaderzalen te moderniseren. Hiervoor dienen materialen aangeleverd te worden. De inschrijver staat in voor de levering en correcte installatie van deze materialen.