658028-2023 - Mededinging
België – Medische verbruiksartikelen – Raamovereenkomst aankoop van medisch materiaal voor Hulpverleningszone 1
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop van medisch materiaal voor Hulpverleningszone 1
Beschrijving: Hulpverleningszone 1 heeft nood aan medische verbruiksartikelen ten behoeve van de dienst DGH (Dringende Geneeskundige Hulpverlening). De dienst DGH staat in voor het voorraadbeheer van de ambulances binnen de zone. Het betreft een raamovereenkomst waarvan meerdere hulpverleningszones kunnen afnemen.
Interne identificatiecode: zone 1-2023/06/DL
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: zone 1-2023/06/DL - 1
Beschrijving: Wondzorg- en verbandmateriaal
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: zone 1-2023/06/DL - 2
Beschrijving: Beademingsmateriaal
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: zone 1-2023/06/DL - 3
Beschrijving: Aspiratiemateriaal
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: zone 1-2023/06/DL - 4
Beschrijving: Injectie- en infuusmateriaal
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: zone 1-2023/06/DL - 5
Beschrijving: Hygiëneproducten
Interne identificatiecode: 5