2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst i.v.m. het leveren van diverse (cloud) software voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Beschrijving: De opdracht omvat het verwerven van diverse software voor het provinciebestuur. Dit omvat de aankoop of huur van standaard software inclusief eventuele software maintenance en aanverwante dienstverlening. Daarnaast wenst het bestuur diverse cloud software en cloud diensten te kunnen afnemen
Interne identificatiecode: IT/BUR/software2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IT/BUR/software2025 - 1
Interne identificatiecode: 1