658103-2023 - Mededinging
België – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – Cultuurcentrum Brasschaat - zaal Ruiterhal: aankoop podiumtechnisch materiaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Cultuurcentrum Brasschaat - zaal Ruiterhal: aankoop podiumtechnisch materiaal
Beschrijving: De Ruiterhal van het Cultuurcentrum Brasschaat is volledig verbouwd en voor de inrichting wenst het lokaal bestuur Brasschaat divers podiumtechnisch materiaal aan te kopen.
Interne identificatiecode: 10/24/2023 2:58 PM 3PID2581 2023-032
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Trussen + toebehoren (leveren en plaatsen)
Beschrijving: De cultuurdienst wenst de zaal Ruiterhal te voorzien van trussen boven het podium en boven het publieksgedeelte. De trussen en motoren worden geplaatst aan een grondgedragen stalen draagstructuur.De inschrijver biedt een offerte aan voor levering en plaatsing van een nieuwe installatie bestaande uit nieuwe trussen en toebehoren en gecombineerd met de reeds aanwezige trussen.
Interne identificatiecode: 2023-032
Perceel: LOT-0002
Titel: LED spots en toebehoren
Beschrijving: De cultuurdienst wenst de zaal Ruiterhal uit te rusten met verschillende LED spots die opgeborgen kunnen worden in dolly's en aangestuurd worden door een tafel en rack model sturing.
Aanvullende classificatie (cpv): 31527000 Spots
Perceel: LOT-0003
Titel: Geluidsmengtafel en toebehoren
Beschrijving: De cultuurdienst wenst voor zaal Ruiterhal een digitale mengtafel aan te kopen met een digitaal podiumrack en digitale verbinding tussen de tafel en het rack. Daarnaast wordt ook een 24/16 audio multikabel met toebehoren aangekocht.
Perceel: LOT-0004
Titel: Geluidsinstallaties voor plaatsing in zaaltjes
Beschrijving: De cultuurdienst wenst 3 geluidsinstallaties aan te kopen voor plaatsing in de volgende locaties:-Danszaal van de Ruiterhal-Expressiezaal van de Ruiterhal-Fitnesszaal LDWDe geluidsinstallatie bestaat per locatie uit 4 passieve speakers die in de ruimte opgehangen worden en 2 passieve subluidsprekers die op aangeduide punten in de zaal geplaatst worden.Deze passieve speakers en de passieve subluidsprekers worden aangestuurd door een versterker die in een afsluitbaar rack ingebouwd zal worden. Een audio mixer wordt in hetzelfde rack ingebouwd om verschillende bronnen te kunnen afspelen.