2. Procedure
Procedure
Titel: Airbus Ranger 2.4
Beschrijving: Aanschaf 4 stuks Airbus Ranger 2.4 Satelliet Terminal
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32532000 Satellietschotels
5. Perceel
Perceel: LOT-0000