2. Procedure
Procedure
Titel: Rekenkamer gemeente Deurne
Beschrijving: De gemeente Deurne wil een Rekenkamer inrichten conform de wet Versterking decentrale Rekenkamer. De gemeente wil dat er goede onderzoeken worden opgeleverd. Hierbij is een goed contact tussen Rekenkamer en Gemeenteraad van groot belang.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-DEU-JAT-00403
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000