658418-2025 - Mededinging
Nederland – Toegangscontrolesysteem – Aanschaf en Exploitatie Toegangscontrolesysteem Gemeentekantoor en Gemeentewerf Pijnacker-Nootdorp
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf en Exploitatie Toegangscontrolesysteem Gemeentekantoor en Gemeentewerf Pijnacker-Nootdorp
Beschrijving: De opdracht tot de vervanging van het huidige toegangscontrolesysteem bestaat uit de volgende hoofdbestanddelen: Toegangscontrole applicatie Een cloudoplossing die primair wordt gebruikt voor de identificatie, authenticatie en autorisatie van pashouders, evenals de registratie van het gebruik van de door toegangscontrole beheerste toegangen via pasaanbiedingen. De applicatie moet gekoppeld (kunnen) worden aan een aantal door de gemeente gebruikte IT- en securityapplicaties. Toegangscontrole hardware De componenten die worden gebruikt om de fysieke wering tot ruimtes te realiseren en zodanig in te richten dat alleen bevoegde personen de ruimten kunnen betreden. Toegangspassen De fysieke passen die worden uitgegeven aan gebruikers voor toegang tot beveiligde ruimtes.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000