2. Procedure
Procedure
Titel: Leermiddelen
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor de Gefaciliteerde en Interne Leermiddelenfondsen voor de locaties van het Pleysier College. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024/0610AB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor de Gefaciliteerde en Interne Leermiddelenfondsen voor de locaties van het Pleysier College. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden