65894-2024 - Resultaat
België – Massaspectrometers – Aankoop, levering en installatie van een massaspectrometer (type MaldiTOF), inclusief onderhoudscontract en verbruiksgoederen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, levering en installatie van een massaspectrometer (type MaldiTOF), inclusief onderhoudscontract en verbruiksgoederen
Beschrijving: Het klinisch laboratorium HETUMO wil overgaan tot de aanschaf van een systeem voor identificatie en classificatie van micro-organismen op basis van MALDI-TOF (Matrix-Assisted-Laser-Desorption-Ionisation Time-Of-Flight) massaspectrometrie. Deze identificatietechniek maakt gebruik van massaspectrometrie type MALDI-TOF. Het aantal spots geanalyseerd op de massaspectrometer wordt op jaarbasis geraamd op 55.000. (inclusief calibratiespots en reruns)
Interne identificatiecode: AZ Turnhout-2023/002AZT_HETUMO-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Het klinisch laboratorium HETUMO wil overgaan tot de aanschaf van een systeem voor identificatie en classificatie van micro-organismen op basis van MALDI-TOF (Matrix-Assisted-Laser-Desorption-Ionisation Time-Of-Flight) massaspectrometrie.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers