See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Opmaak Transitieplannen voor de verduurzaming van regionale bedrijventerreinen in West-Vlaanderen & juridisch advies, volgens het concept Bedrijventerreinen van de Toekomst
Beschrijving: Raamopdracht via een mededingingsprocedure met onderhandeling opgesplitst in 9 percelen: 1. Zuinig Ruimtegebruik 2. Circulaire economie – Energie 3. Circulaire economie – Water 4. Circulaire economie – Materialen 5. Ontsluiting, veiligheid en mobiliteit 6. Landschappelijke en ecologische kwaliteit 7. Sociale dienstverlening & werknemers; lokale inbedding 8. Bedrijventerreinverenigingen en parkmanagement 9. Juridisch advies
Interne identificatiecode: POM West-Vlaanderen-2023/05_BTVT-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: zuinig ruimtegebruik
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Zuinig Ruimtegebruik
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Perceel: LOT-0002
Titel: Circulaire economie – Energie
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Circulaire economie - Energie
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Circulaire economie – Water
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Circulaire economie - Water
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Circulaire economie – Materialen
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Circulaire economie - Materialen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Ontsluiting, veiligheid en mobiliteit
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Ontsluiting, veiligheid en mobiliteit
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Landschappelijke en ecologische kwaliteit
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Landschappelijke en ecologische kwaliteit
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Sociale dienstverlening & werknemers; lokale inbedding
Beschrijving: Opmaak van een Transitieplan voor een regionaal bedrijventerrein in West-Vlaanderen rond het thema Sociale dienstverlening & werknemers; lokale inbedding
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Bedrijventerreinverenigingen en parkmanagement
Beschrijving: Advisering en ondersteuning bij de verdere professionalisering en oprichting van bedrijventerreinverenigingen
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Juridisch advies
Beschrijving: Juridische advisering bij diverse aspecten doorheen de verduurzamingstrajecten van de bedrijventerreinen
Interne identificatiecode: 9