2. Procedure
Procedure
Titel: eHRM-Systeem
Beschrijving: Het leveren, implementeren en onderhouden van een eHRM-systeem. Het functioneel beheer en de salarisadministratie behoren niet tot de opdracht. 200 users en 200 verloningen
Interne identificatiecode: Z.1252869
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 eHRM-Systeem
Beschrijving: zie kenmerken hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen