659234-2024 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Aanbesteding Accountantsdiensten (inclusief bijbehorende diensten en leveringen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Accountantsdiensten (inclusief bijbehorende diensten en leveringen)
Beschrijving: Deze Aanbestedingsleidraad ziet toe op de door Stichting Inlichtingenbureau (hierna Inlichtingenbureau) geïnitieerde ‘Aanbesteding Accountantsdiensten’ (kenmerk IB24-AD01) (hierna de ‘Aanbesteding’) met toepassing van de openbare procedure voor het sluiten van een raamovereenkomst (zie de artikelen 2.26, 2.44 en 2.45 Aanbestedingswet 2012). De scope van de opdracht 'Accountantsdiensten (inclusief bijbehorende diensten en leveringen) conform paragraaf 2.5 Inhoud van de opdracht van de Aanbestedingsleidraad. € 760.000,00
Interne identificatiecode: EA-IB24-AD01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het Inlichtingenbureau volgt, gelet op de aard en de geraamde waarde van de opdracht en in verband met het in paragraaf 2.4 en 2.5 Aanbestedingsleidraad genoemde voor de Aanbesteding Accountantsdiensten, de openbare procedure (artikel 2.26, 2.44 en 2.45 Aanbestedingswet 2012).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: BBB € 880.000,00
Interne identificatiecode: 1