659511-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Ex ante publicatie opleiding tot bedrijfsarts
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ex ante publicatie opleiding tot bedrijfsarts
Beschrijving: De politie wenst per 1 januari 2025 twee overeenkomsten af te sluiten ten behoeve van een opleiding tot bedrijfsarts. Tot de scope van de opdracht behoort: - Ontwikkelen en aanbieden van een competentiegericht onderwijsprogramma ten behoeve van de opleiding tot bedrijfsarts. - Opzetten, ontwikkelen en coördineren van het opleidingsschema. - Zorgdragen voor de uitvoering van het opleidingsschema. - Bewaken van de voortgang van het cursorisch deel van de opleiding. - Afgeven van de verklaring omtrent voltooiing van de opleiding volgens het kaderbesluit CGS.
Interne identificatiecode: IKM1185
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80561000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000