2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud
Beschrijving: Gemeente Kampen is voornemens een leverancier te contracteren die enerzijds personeel en materieel beschikbaar stelt t.b.v. het groenonderhoud en anderzijds zelfstandig groenonderhoud uitvoert in de gemeente Kampen. Hieronder wordt het volgende verstaan: • Grondwerk o.a. graafwerkzaamheden en transport • Boomonderhoud en levering boompalen en-banden • Kappen van bomen • Levering van bomengrond / zand • Onderhoud van heggen ( machinaal ) • Opnieuw inrichten van plantvakken • Maaien van terreinen • Zaaien van gras • Afvoeren en verwerken / storten van groenafval • Onkruidbeheersing heesters, vaste planten, hagen en bosplantsoen Het verzorgingsgebied betreft de openbare ruimte van de gehele gemeente. De geraamde opdrachtwaarde van de RAW-raamovereenkomst is €9.800.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne identificatiecode: 25.K.006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 03441000 Sierplanten, grassen, mossen of korstmossen, 14212410 Teelaarde, 14212420 Ondergrond, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 03441000 Sierplanten, grassen, mossen of korstmossen, 14212410 Teelaarde, 14212420 Ondergrond, 77211500 Onderhouden van bomen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.