659928-2024 - Resultaat
België – Informatie- en reclameproducten – HUISSTIJLPRODUCTEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: HUISSTIJLPRODUCTEN
Beschrijving: De technische details van de producten en het eisenprogramma voor deze percelen kunnen teruggevonden worden onder punt III. De VUB wenst haar huisstijl te laten doordringen in diverse producten. Met dit doel voor ogen heeft de VUB een eigen webshop met gadgets, POS-materiaal en kleding om het VUB-merk uit te dragen. Hiervoor lanceert de VUB een open offerteaanvraag voor 4 percelen: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “evenement- en congresmateriaal” Perceel 2 “gadgets en relatiegeschenken” Perceel 3 “papierwaren” Perceel 4 “kleding” De opdracht heeft een initiële looptijd van 48 maanden, te rekenen vanaf de datum vermeld bij de sluiting. Na het verstrijken van deze initiële looptijd kan de opdracht éénmaal worden verlengd met een periode van 1 jaar, op basis van artikel 57, tweede lid, van de Wet Overheidsopdrachten. De opdracht is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten. Deze raamovereenkomst biedt geen exclusiviteit. Deze raamovereenkomst biedt geen minimale afname. De VUB heeft het recht om verwante producten (ten aanzien van deze vermeld in het eisenprogramma) te bestellen mits een voorafgaandelijke prijsvraag bij de opdrachtnemer. Leveringsplaats: Vrije Universiteit Brussel, Pleinlaan 2 te 1050 Brussel en/of ons warehouse in Mortsel.
Interne identificatiecode: PPP0NS-848/4507/VUB/2024/MARCOM/002
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39294100 Informatie- en reclameproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Evenement- en congresmateriaal
Beschrijving: Evenement- en congresmateriaal
Interne identificatiecode: VUB/2024/MARCOM/002_1
Perceel: LOT-0002
Titel: gadgets en relatiegeschenken
Beschrijving: gadgets en relatiegeschenken
Interne identificatiecode: VUB/2024/MARCOM/002_2
Perceel: LOT-0003
Titel: papierwaren
Beschrijving: papierwaren
Interne identificatiecode: VUB/2024/MARCOM/002_3
Perceel: LOT-0004
Titel: kleding
Beschrijving: kleding
Interne identificatiecode: VUB/2024/MARCOM/002_4