659999-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor preventief onderhoud – Onderhoud en aanschaf Poorten en Hekwerken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en aanschaf Poorten en Hekwerken
Beschrijving: De RDW wenst één leverancier te contracteren voor het leveren, plaatsen en uitvoeren van de service en onderhoud van de poorten en hekwerken op alle locaties van de RDW.
Interne identificatiecode: T111530
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 34928200 Hekken, 44221310 Toegangshekken, 45342000 Plaatsen van hekwerk, 45421148 Plaatsen van poorten, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000