660305-2024 - Mededinging
Nederland – Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger – Warmtebeeldcamera’s voor de VRR & GB
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Warmtebeeldcamera’s voor de VRR & GB
Beschrijving: Voor deze aanbesteding hebben we een aantal hoofddoelstellingen voor ogen: a) het vervangen van 110 kwalitatieve en voor de brandweer geschikte WBC’s (96 voor de VRR en 14 voor de GB); b) WBC’s die eenvoudig bedien- en reinigbaar zijn; c) (indien nodig) het snel en kundig uitvoeren van reparaties; d) het voor lange periode kunnen leveren van onderdelen zodat wij een langere periode gebruik kunnen maken van de WBC’s; e) vervanging / aanvullende aanschaf gedurende looptijd van de overeenkomst. De totale maximale waarde van de twee raamovereenkomsten bij elkaar bedraagt maximaal € 700.000,00
Interne identificatiecode: 178239
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Voor deze aanbesteding hebben we een aantal hoofddoelstellingen voor ogen: a) het vervangen van 110 kwalitatieve en voor de brandweer geschikte WBC’s (96 voor de VRR en 14 voor de GB); b) WBC’s die eenvoudig bedien- en reinigbaar zijn; c) (indien nodig) het snel en kundig uitvoeren van reparaties; d) het voor lange periode kunnen leveren van onderdelen zodat wij een langere periode gebruik kunnen maken van de WBC’s; e) vervanging / aanvullende aanschaf gedurende looptijd van de overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt