660349-2023 - Mededinging
Nederland – Fotografische diensten – Het inwinnen, vervaardigen en leveren 360⁰ panoramafoto’s en LiDAR data
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het inwinnen, vervaardigen en leveren 360⁰ panoramafoto’s en LiDAR data
Beschrijving: Het inwinnen, vervaardigen en leveren van 360⁰ panoramafoto’s en bijbehorende LiDAR data van de gehele openbare buitenruimte binnen de gemeentegrens van de Gemeente Rotterdam volgens de technische bepalingen die nader zijn gespecificeerd in Bijlage 1 Programma van Eisen. Onder de gehele buitenruimte binnen de gemeentegrens vallen bijvoorbeeld, weg, fiets- en voetpaden, parkeerplaatsen, en alle openbaar toegankelijke terreinen. De 360⁰ panoramafoto’s en bijbehorende LiDAR data dienen ingewonnen te worden in het bladloze seizoen vanaf 1 januari met als uiterste inwin termijn 15 april van het betreffende contractjaar. Met uitzondering van het eerste contractjaar dan is de inwin termijn in overleg, uiterlijk 15 mei 2024
Interne identificatiecode: 1-D-19894-23
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79961000 Fotografische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71351911 Fotogeologische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000