Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 72
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
gravitaire troussen voor toediening van paracetamol en/of antibiotica
troussen voor gravititeit en pomp (non-dedicated) inclusief transfusietroussen