See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop GBOR-kledij en toebehoren
Beschrijving: De GBOR-kledij en toebehoren maken deel uit van de specifieke functie-uitrusting en worden ter beschikking gesteld van de politieambtenaar tijdens operaties m.b.t. genegotieerd beheer van de openbare ruimte (GBOR) . GBOR omstandigheden houden in dat er een risico is van vuur, hitte en vloeibare chemicaliën (o.a. molotovcocktails). De bovenste laag van vest en broek moet permanent tijdens alle seizoenen en alle weersomstandigheden gedragen kunnen worden. Deze laag wordt aangevuld met andere lagen en toebehoren. De items worden door zowel mannen als vrouwen gedragen.
Interne identificatiecode: PZA/2024/487
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PZA/2024/487 - Vest en broek GBOR
Beschrijving: Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: PZA/2024/487 - Zomertrui GBOR
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: PZA/2024/487 - Wintertrui GBOR
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: PZA/2024/487 - Brandmuts GBOR
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: PZA/2024/487 - Handschoenen GBOR
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 35200000 Uitrusting voor de politie