See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leasen van fietsen voor stadspersoneel
Beschrijving: De aanbestedende overheid wenst haar personeel actief te stimuleren voor het fietsgebruik voor woon/ werk verplaatsingen. Deze raamovereenkomst is gewenst voor het personeel van Stad Deinze, AGB Stad Deinze en OCMW Stad Deinze en het onderwijspersoneel, met een contract van onbepaalde duur. Voor deze raamovereenkomst zoeken we een dienstverlener met een uitgebreid en veelzijdig aanbod waaruit de werknemers vrij kunnen kiezen, inclusief pechverhelping, onderhoud en verzekering. Aan het einde van de leasingperiode moet er een mogelijkheid zijn om de fiets over te nemen of terug te bezorgen aan de leasingmaatschappij. De aanbestedende overheid hecht er vooral belang aan dat de leasing kostenneutraal is en dat de administratieve impact , zowel voor de organisatie als voor de betrokken werknemer, tot een minimum wordt beperkt. De raming op jaarbasis voor deze opdracht bedraagt 242.000,00 euro incl. 21% btw. Dit bedrag is gebaseerd op basis van afnames van vorig jaar (2025), hierbij was het onderwijspersoneel nog niet in opgenomen. De geraamde jaaromzet is louter indicatief. Dit bedrag kan groter of kleiner zijn zonder dat de opdrachtnemer daarom gemachtigd is de voorwaarden van het contract te wijzigen of enige schadevergoeding te eisen. Momenteel zijn er 786 personeelsleden in dienst, waarvan tot op heden 110 een fietsleasingovereenkomst hebben afgesloten. Er zijn 134 onderwijspersoneelsleden die momenteel nog geen gebruik maken van de fietsleasing.
Interne identificatiecode: PPP0CU-8802/6190/2026/1722 - HRM - leasing fietsen
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/1722 - HRM - leasing fietsen_1