Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EU aanbesteding Onderwijsleerpakketten primair onderwijs
Referentienummer: 25.2022.0066/0069
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Openbare Europese aanbesteding onderwijsleerpakketten voor primair onderwijs en aanverwante dienstverlening
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
OLP Delta Scholengroep
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39162100 Leermiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Openbare Europese aanbesteding onderwijsleerpakketten voor primair onderwijs en aanverwante dienstverlening voor Delta Scholengroep
OLP Scholengroep Veluwezoom
Perceel nr.: 2
Openbare Europese aanbesteding onderwijsleerpakketten voor primair onderwijs en aanverwante dienstverlening voor Scholengroep Veluwezoom