660636-2025 - Mededinging
Nederland – Werkzaamheden ter voorkoming van strandafslag – 31205036 voor het engineeren en uitvoeren van suppletiewerken langs de Nederlandse kust
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31205036 voor het engineeren en uitvoeren van suppletiewerken langs de Nederlandse kust
Beschrijving: Het betreft de volgende suppletielocties: Westkapelse zeedijk - werkpakket 1 Westkapelle - werkpakket 2 Breezand - werkpakket 3 Zie ook aanbestedingsleidraad hoofdstuk 2. Zie korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31205036
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45243400 Werkzaamheden ter voorkoming van strandafslag
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1