660668-2023 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Samenwerkingspartner gezocht voor de ontwikkeling van software die thermografische beelden automatisch kan interpreteren ter productie van gevelscanrapporten en die deze oplossing kan integreren in de bestaande business processen en IT architectuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Samenwerkingspartner gezocht voor de ontwikkeling van software die thermografische beelden automatisch kan interpreteren ter productie van gevelscanrapporten en die deze oplossing kan integreren in de bestaande business processen en IT architectuur
Beschrijving: Samenwerkingspartner gezocht voor de ontwikkeling van software die thermografische beelden automatisch kan interpreteren ter productie van gevelscanrapporten en die deze oplossing kan integreren in de bestaande business processen en IT architectuur.
Interne identificatiecode: 9017_THERMAI
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 9017_THERMAI - 1
Beschrijving: Samenwerkingspartner gezocht voor de ontwikkeling van software die thermografische beelden automatisch kan interpreteren ter productie van gevelscanrapporten en die deze oplossing kan integreren in de bestaande business processen en IT architectuur
Interne identificatiecode: 1