2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarig onderhoud tunneltechnische installaties Markt-Maastunnel
Beschrijving: Deze aanbestedingsleidraad betreft de aanbestedingsprocedure voor het meerjarig onderhoud van de tunneltechnische installaties (TTI) voor de Markt-Maastunnel te Maastricht, met nummer TI-2023-0205. De aanbestedingsprocedure verloopt volgens de Europese openbare procedure. Op deze aanbesteding is, voor zover daarvan in de aanbestedingsdocumenten niet van wordt afgeweken, het ARW 2016 van toepassing. In geval van tegenstrijdigheden tussen het ARW 2016 en de aanbestedingstukken, inclusief de nota’s van inlichtingen, prevaleren de aanbestedingsstukken De scope van de opdracht omhelst alle systemen die zijn weergegeven in de objectenboom in paragraaf 2.3 van Vraagspecificatie deel 1 (zie Bijlage behorende bij de Aanbestedingsdocumenten. Het werk dient te worden uitgevoerd op en in de tunnel, de toe- en afritten gelegen tussen de kruispunten Maastrichter Grachtstraat en Graanmarkt, in het expeditiehof (deels), de vluchtwegen en fietsenstalling. Het werk betreft alle activiteiten die nodig zijn om de tunneltechnische installaties en installaties ten behoeve van de tunnel bij ’Tunneltoezicht’ veilig en bedrijfszeker in gebruik te houden, zodanig dat permanente wordt voldaan aan de in het bestek beschreven prestatie-eisen.
Interne identificatiecode: TI-2023-0205
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45259900 Upgraden van installaties, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software), 71330000 Diverse technische dienstverlening, 71340000 Geïntegreerde technische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000