660833-2023 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – Schoonmaak
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak
Beschrijving: Het schoonmaken van alle locaties van MSA, op basis van het opgestelde werkprogramma, waarin reguliere schoonmaak, periodieke schoonmaak, glasbewassing en het vloeronderhoud zijn opgenomen. Per locatie is een ruimtestaat opgesteld, vergezeld van gebouwplattegronden. De totale omvang van de opdracht is de afgelopen jaren ongeveer € 800.000,- exclusief btw per jaar geweest. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. De opdracht zal worden onderverdeeld in verschillende opdrachten/ locaties.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het schoonmaken van alle locaties van MSA, op basis van het opgestelde werkprogramma, waarin reguliere schoonmaak, periodieke schoonmaak, glasbewassing en het vloeronderhoud zijn opgenomen. Per locatie is een ruimtestaat opgesteld, vergezeld van gebouwplattegronden.
Interne identificatiecode: 1