2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor levering van Amoxicilline + Clavulaanzuur IV
Beschrijving: Raamovereenkomst voor levering van Amoxicilline + Clavulaanzuur IV
Interne identificatiecode: PPP0V5-652/5209/2025/652
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/652 1_1