660877-2025 - Mededinging
België – Brandstoffen – Raamovereenkomst voor de afname van brandstof voor een periode van 48 maanden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de afname van brandstof voor een periode van 48 maanden
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor de afname van brandstof voor een periode van 48 maanden.
Interne identificatiecode: PPP02B-3713/5336/2025-3713
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Afname van gewone en loodvrije super benzine en diesel
Beschrijving: Afname van gewone en loodvrije super benzine en diesel
Interne identificatiecode: 2025-3713 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
Perceel: LOT-0002
Titel: Afname van CNG
Beschrijving: Afname van CNG
Interne identificatiecode: 2025-3713_2
Aanvullende classificatie (cpv): 09121000 Steenkoolgas, leidinggas of soortgelijke gassen