66145-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten in verband met software – E-Portfolio Summa
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: E-Portfolio Summa
Beschrijving: Betreft levering, implementatie en onderhoud van een e-portfolio binnen Summa. Dit e-portfolio moet studenten optimaal ondersteunen bij het verzamelen van bewijsmateriaal, het zichtbaar maken van hun ontwikkeling, het ontvangen en verwerken van feedback en het presenteren van hun competenties voor verschillende doeleinden (showcase, ontwikkeling en beoordeling). De totale contractwaarde zal naar schatting €566.500,- bedragen over de gehele contractperiode.
Interne identificatiecode: 2025-005-LATE-EA-E-Portfolio
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -