661466-2021 - ResultaatNederland-Veghel: Computerapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU PROOLeiden - Laptops mw
Referentienummer: T10300
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft hier een opdracht voor de levering van 9 laptops ten behoeve van PROOLeiden.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft hier een opdracht voor de levering van 9 laptops ten behoeve van PROOLeiden.