2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Werkplekapparatuur
Beschrijving: De gemeente wil in verband met het bereiken van de maximale opdrachtwaarde van de huidige raamovereenkomst middels deze aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst afsluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van werkplekapparatuur, inclusief mobiele telefoons, randapparatuur, accessoires en daarmee samenhangende diensten De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het geraamde bedrag zoals vermeld in het Beschrijvend Document bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding en daaruit voortvloeiende raamovereenkomst van € 7.500.000,-.
Interne identificatiecode: D5307989
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding vindt plaats conform de “Europese openbare procedure” als bedoeld in de Aanbestedingswet 2012. Gunning vindt plaats op basis van de Beste Prijs - Kwaliteit Verhouding (BPKV). De prijs telt voor 20% mee en de kwaliteit voor 80%. Meer informatie hierover leest u in het Beschrijvend Document onder hoofdstuk ‘Gunning’
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30213000 Personal computers, 32250000 Mobiele telefoons, 72100000 Advies inzake hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente wil in verband met het bereiken van de maximale opdrachtwaarde van de huidige raamovereenkomst middels deze aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst afsluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van werkplekapparatuur, inclusief mobiele telefoons, randapparatuur, accessoires en daarmee samenhangende diensten. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het geraamde bedrag zoals hierboven vermeld in het Beschrijvend Document bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding en daaruit voortvloeiende raamovereenkomst van € 7.500.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de initiële duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze maximaal twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen.