661630-2023 - ResultaatNederland-Losser: Zware motorvoertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering plug-in hybride vrachtwagen inclusief haakarm-systeem - gemeente Losser
Referentienummer: 2023-53/T48783
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34140000 Zware motorvoertuigen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft de inkoop/aanschaf van één plug-in hybride vrachtwagen inclusief haakarm-systeem. Naar verwachting is er op dit moment één leverancier die deze vrachtwagen kan leveren. Dit betreft Scania Nederland B.V.
Zie voor meer informatie over de procedure de bijlage van de aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering van één plug-in hybride vrachtwagen inclusief haakarm-systeem.