2. Procedure
Procedure
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschrijving: Eindejaarsgeschenken De organisatie Scalabor stelt een budget van € 45,- per medewerker beschikbaar voor de uitvoering van de eindejaarsgeschenken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Eindejaarsgeschenken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op twee (2) jaar, ingaande vanaf 11-08-2025. Na afloop van deze periode bestaat de optie tot verlenging, die afhankelijk is van de gerealiseerde waarde en prestaties van de dienstverlener in de eerste twee (2) jaar, voor twee (2) keer één (1) jaar onder dezelfde condities.