662029-2026 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst - aanplanten van bomen 2026 - 2027 - 2028 - 2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst - aanplanten van bomen 2026 - 2027 - 2028 - 2029
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het planten van bomen.
Interne identificatiecode: PPP066-3868/6494/W2026rab601
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: W2026rab601_1