662067-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – Driestar educatief schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Driestar educatief schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschrijving: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing in de gebouwen van Driestar educatief in Gouda -
Interne identificatiecode: EX-000689-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Driestar educatief
Beschrijving: Schoonmaakdiensten en glasbewassing per 1 juni 2025 voor de gebouwen van Driestar educatief in Gouda -
Interne identificatiecode: 1