66207-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Groen Personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Groen Personeel
Beschrijving: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk groenpersoneel voor gemeente Raalte. Hierbij wil gemeente Raalte graag een overeenkomst met twee partijen sluiten, waarbinnen aanvragen kunnen worden uitgezet. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2023/1009TK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk groenpersoneel voor gemeente Raalte. Hierbij wil gemeente Raalte graag een overeenkomst met twee partijen sluiten, waarbinnen aanvragen kunnen worden uitgezet. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: Tweemaal (2) met twaalf (12) maanden