6621-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor riool – Repareren riolen 2026-2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Repareren riolen 2026-2029
Beschrijving: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Echt-Susteren, Leudal,Nederweert, Roermond en Weert het werk “Repareren riolen 2026-2029” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Beste Prijs Kwaliteit Verhouding”. Zie bestekken t.b.v. omvang per perceel
Interne identificatiecode: PMA135
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar Europees op basis van BPKV
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: perceel 1
Beschrijving: perceel 1 gemeente Echt-Susteren zie inschrijfstaat perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: perceel 2
Beschrijving: perceel 2 gemeente Leudal zie inschrijfstaat perceel 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: perceel 3
Beschrijving: perceel 3 gemeente Nederweert zie inschrijfstaat perceel 3
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: perceel 4
Beschrijving: perceel 4 gemeente Peel en Maas zie inschrijfstaat perceel 4
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: perceel 5
Beschrijving: perceel 5 gemeente Roermond zie inschrijfstaat perceel 5
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: perceel 6
Beschrijving: perceel 6 gemeente Weert zie inschrijfstaat perceel 6
Interne identificatiecode: 6